Dış Cephe Temizlik Şirketleri

Dış Cephe Temizlik Şirketleri mi arıyorsunuz! İstanbul’da Dış cephe temizliğinde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Yeni yapılan binalarda özellikle duvar yerine yalıtımlı camlar kullanılarak ferah bir tasarım ortaya çıkartılmıştır. Fakat ofis ve konutlarda sağlanan bu ferahlığı korumak için belirli periyotlar ile dış cephe temizliğinin yapılması gerekmektedir. Şehirlerde çok fazla artış gösteren araç sayısı, inşaat alanlarının artışı ve hava kirliliği, toz, duman ve egzoz gazları doğrudan camlara yapışarak kötü bir görüntü oluşturmaktadır.

Yağmurlu havalar ise bu durumu daha da ağırlaştırarak camlarda çamur benzeri bir görüntüyü ortaya çıkartmaktadır. Çalışma ve yaşam alanlarında bu nahoş görüntülerin olmaması için düzenlik dış cephe temizliği yaptırmak önemlidir.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış cephelerin temizliği bilgi ve deneyim gerektiren bir işlemdir. Dış cephe cam, metal, ahşap, plastik ve kaplama olarak farklı içeriklere sahiptir. Dış cephe temizliği yaparken farklı alanlar için üretilen özel temizlik maddelerinin kullanılması gerekmektedir. Dış cephede cam temizliği yapılan ürün ile metal veya ahşap yüzeyin temizlenmesi bilinçsiz bir temizlik yapıldığını göstermektedir.

Dış cephe temizliği için şu sistemler kullanılmaktadır; Asansörlü Sistem, Dağcı Sistem ve Vinçli Sistem. Dış cephe temizliği yapan ekipler profesyonel eğitim gören ve aldıkları eğitimlere ait sertifika sahibi olanlardır.

Dış Cephe Temizliğinde Kullanılan Ürünler

Dış cephede bulunan farklı yüzeylerin temizliği için de çeşitli ürünlerin bulunması gerekmektedir. Bu ürünlerden bazıları cam çek sil, cam sil tutma sapı, mikro fiber temizlik bezleri, oynar başlıklı çek sil, pelüş sap, cam ve yüzey jileti, yer kazıma aparatı, camcı kovası, bel kovası (dağcı sistem için) alüminyum teleskobik uzatma saplar şeklinde sıralamak mümkündür.

Dış cephe temizlik maddeleri arasında ise pas sökücü, cam temizlik maddeleri, leke çıkartıcı maddeler, parlatıcılar ve toz, leke, is tutmaya karşı koruyucu maddeler kullanılmaktadır. Bal Temizlik olarak hiçbir yüzeye zarar vermeyen özel temizlik ürün ve maddelerinin kullanılmasına özel ihtimam gösterilmektedir.

Dış Cephe Temizliği Nerelerde Yapılır?

Bal Temizlik Hizmetleri asansörlü, vinçli ve dağcı sistem temizlik yapmak üzere tüm teknolojik altyapı kullanılarak her yüzeyde temizlik hizmeti sunuyoruz. Dış cephe temizliği yapılan alanlardan bazıları şöyledir; okul temizliği, hastane temizliği, AVM temizliği, ibadethane (cami, mescit gibi) temizliği, villa temizliği, ev ve ofis temizliği, iş hanı temizliği ve gökdelen temizliğine kadar birçok alanda temizlik hizmeti veriyoruz.

Bal İstanbul Temizlik şirketi olarak dış cephe temizliği yanında endüstriyel temizlik, fuar stand, havuz, haşere ilaçlama ve yaşam alanlarında da temizlik hizmetimiz bulunmaktadır.

Dış Cephe Temizlik Şirketleri mi arıyorsunuz bizi hemen arayın ve hizmetlerimizden faydalanın.

Paylaş
WhatsApp