Dudullu Temizlik Şirketleri

Dudullu Temizlik Şirketleri arasında yer alan Bal İstanbul Temizlik şirketi ekonomik fiyatlarla hizmetinizde.

Temizlik şirketlerinin kurulum amacı ev hanımlarının yükünü azaltmaya yönelik olmakla birlikte artık hayatımızda yer alan home ofisler, iş yerleri gibi alanlarda da temizliğe duyulan ihtiyaç.

Firmamız da bu alanda faaliyet vermek amaçlı Bal temizlik şirketi ismi ile faaliyet vererek destek iş ortaklığı için kuruldu.

Dudullu Temizlik Şirketleri olarak misyonumuz

Firmamız misyon ve vizyonu hangi iş alanında faaliyet gösterirsen göster en iyisini yapmak prensibi ile başladığı sektörde yaptığı kaliteli işlerle halen yoluna devam ediyor ve tercih edilen firmalar arasında öncelikli oluyor.

Müşteri güveni çerçevesinde verdiği temizlik alanındaki başarıları ile temizlik işlerinde marka olmaya gayret ediyor.

Neden Biz?

Temizlik işleri her ne kadar sıradan bir iş gibi görünse de en çok emek sarf edilen iş gurubudur. Temizliğin önemi insan ve çevre sağlığı için önemli olup hassasiyet gerektirir. Firma elemanlarımız bu hassasiyetin farkında olarak çalışır, Güvenilir olan firma elemanlarımız ayrıca firmamızın teminatı ile çalışır. Temizliği sınır belirlemeden her ayrıntısı ile yapar.

İş yeri, ev,gibi küçük alanlar dışında, hastane, otel, ambar, depo, yurt yatakhane, müze, yatılı okul, avm gibi daha geniş alanlarda da kusursuz hizmet verir. Genel temizliğin yanı sıra iş yerlerinin dış yüzey temizliği, bahçe temizliği, inşaat temizliğini de başarılı şekilde yapacak eleman ve ekipmana sahibiz.

Firmamızın Gerçekleştirdiği Temizlik Alanları

Bir temizlik şirketinden beklenilen her türlü temizliği yapan firmamızdan destek alındığında

  • Kapı, cam, pencere gibi dış yüzey temizliği
  • Döşeme temizliği (halı, balkon, trabzan, parke, fayans, zemin)
  • Mutfak ve mutfak araç gereç temizliği
  • Banyo, WC, gibi temizlikler
  • Koltuk, yatak, aksesuar vb. temizlikler firma elemanlarımızca yapılır.

Dudullu Temizlik şirketimizin iletişimi

Firmamız alanlarda duyulacak tüm temizlik işlerinde kir, pas, toz kalıntılarını ortadan kaldıracak performansa sahiptir. Firmamızdan alınan hizmetler sayesinde yaşam alanlarında hijyen ve ferahlık söz konusu olur. Rutin olarak firmamızdan destek alınması sayesinde ortamlarda mikrop barınmaz ve çocuk sağlığından yaşlı sağlığına kadar tüm insanların çevresi temiz olur.

Firmamız ile iletişime geçildiği takdir de temizlik işleriniz kolayca halledilir her taraf ak pak olur. İş yükünüz hafifler. Sevdiklerinize zaman kalır.

Firmamız tarafından temizlik aşamasında kullanılan tüm malzemeler doğaldır. Temizlik bezleri, farklı temizleme özelliğine sahip deterjanlar ve diğer malzemeler ile elemanlarımız temizlik konusunda profesyonel sonuçlar çıkarır. Firmamızdan destek aldığınızda her anlamda karlı çıkarsınız.

Paylaş
WhatsApp