İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi olarak fiyat, malzemesi ile tavsiye edilen bir firmayız. Temizlik için gerekli malzemeler en kaliteli ürünlerden seçilmektedir.

Geçmişimizden de aldığımız yol ve biriktirdiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri sunuyoruz. Bu kapsamda en uygun programlar belirlenip, hizmette kalite ve eğitimli personel kriterlerine bağlı kalarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi Fiyatı

Temizlik kolay gibi gözüken aslında çok zor olan bir iştir. Birçok teknik bilgiye sahip olunması gerekir ayrıca ekipman ve malzemeleri tanımakta ayrı bir iştir. İnsanlar yaşadıkları ve çalıştıkları yerlerde temiz bir ortamı hak ederler. Temiz bir ortamda çalışmak ayrıca kişinin iş performansını da arttırır aynı şekilde temiz bir ortamda da yaşamakta kişinin psikolojisini yüksekte tutar. Tüm bu gereklilikler ışığında en kaliteli hizmeti vermek ilk amacımız olur.

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketinde Verilen Hizmetler

Firmamızca verilen temizlik hizmetlerini ikiye ayırabilir. Kurumsal Hizmetler ve Bireysel Hizmetler. Geniş çapta olan temizlik hizmet alanlarımızda iş yerlerinden evlere kadar uzanan bir yelpazemiz mevcuttur.

Kurumsal Hizmetler

Özellikle büyük çaplı iş yerlerine verilen hizmetler olarak adlandırılabilir.

Birkaç örnek vermek gerekirse;

  • Dış Cephe Cam Temizliği
  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Yangın Sonrası Temizlik
  • İbadethane Temizliği

Bireysel Hizmetler

Daha çok ev ve ofis alanları için verilen hizmetin genel adıdır.

Bireysel hizmetler alanında birkaç örnek;

  • Ev Temizliği
  • Ofis Temizliği
  • Villa Temizliği
  • İlaçlama

Personel istihdamını da sağlayan firmamız alanında eğitimli ve uzman kadro ile müşterilerimizin isteklerine cevap vermeyi amaç edinmiştir.

İnşaat Sonrası Temizliği

Belli yıllar içerisinde inşaat alanında hızlı artış inşaat sonrası temizliği talebini de arttırıyor. Binalar, yapılar ve daire yapımındaki artışlar firmalarında da bireysel kişilerinde hayatına inşaat sonrası temizlik taleplerini sokmuştur. Bal İstanbul Temizlik şirketimiz İnşaat sonrası temizlik şirketi olarak her zaman her alanda işi bilen kişileri seçmeye özen gösteriyoruz netice de müşterilerimizin yaşam alanlarında mutlu olması bizler için çok önemlidir.

İnşaat sonrası temizliği; çelik, seramik, ahşap, granit ve daha birçok çeşitli yüzeyleri detaylıca bilmeyi gerektirir. Her yüzeyin temizlik malzeme ve ekipmanı ayrıdır ayrıca bu yüzeylerin çizilmeden, tahrişe uğramadan ve bozmadan temizlenmesi çok önemlidir. Bu alandaki temizlikler için son teknoloji ekipmanlar kullanıldığı gibi tüm malzemelerde ambalajlarından ilk defa çıkartılarak inşaat sonra temizliklerde kullanılır.

İnşaat Sonrası Fabrika Temizliği

Fabrikalar daha geniş alanlarda kuruldukları için temizliklerinde de ayrı önemin gösterilmesi gerekir. Makine ve üretim hattı temizliği olarak ikiye ayrılan fabrika temizliğinde, alanına ve yüzeylerin temizlik durumuna göre hem zaman hem personel hem de kimyasal kullanımı açısından değerlendirilerek bir çalışma yapılır.

Paylaş
WhatsApp