Merter Temizlik Şirketleri

Merter Temizlik Şirketleri, firmaları arasında yer alan Bal İstanbul temizlik şirketi olarak her zaman ki gayemiz müşterilerimizi memnun etmektir.

Ev temizliği, ofis temizliği, mağaza temizliği gibi çok çeşitli konularda Bal Temizlik olarak üst düzey hizmet veriyoruz. Profesyonel sistem ile çalışan şirketimiz her türlü ihtiyaca uygun çözümler üretebilen tecrübeli bir firmadır. Uzun yıllardır temizlik alanında sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz kapsamında eğitimlerini tam almış, profesyonel, güler yüzlü ve devamlı personel ile hizmet sunuyoruz.

Merter Temizlik Şirketleri olarak hizmet anlayışımız

Bal Temizlik olarak, Merter’de ve tüm İstanbul’da sürekli temizlik ihtiyaçlarınızı karşıladığımız gibi saatlik ya da günlük olarak yapılacak temizlik hizmetlerini de veriyoruz. Haftanın yedi günü çalışan firmamız, iletişim ve irtibata ise 7/24 açıktır.

Temizlik ekip ve personelimiz sigortalı ve devamlı olarak çalışanlarımızdır. Bu nedenle her bir personelimizin temizlik konusunda özel eğitimi bulunur ve konularında profesyoneldirler. Temizlik yapılacak alanda sizin isteklerinize göre çalışma planı oluşturarak çalışan elemanlarımız eksiksiz hizmet sağlar. Temizlik hizmeti sunarken anlayışımız daima kalite ve güvendir.

Merter Temizlik Firmaları olarak verdiğimiz hizmetler

Bal Temizlik şirketimiz bünyesinde geniş çalışan kadrosu bulunması ve tüm İstanbul’a hitap edebilecek yaygın hizmet ağına sahip olmamız sayesinde dilediğiniz sayıda personeli yapılacak temizlik işlerinizde görevlendirebiliyoruz.

Şirket olarak;

  • Eşyalı ev temizliği
  • Eşyasız yani boş ev temizliği
  • Ofis ya da iş yeri temizliği
  • Mağaza ya da fabrika temizliği
  • Otel temizliği
  • Dış Cephe temizliği
  • Tamir sonrası temizlik
  • İnşaat sonrası temizlik

Alanlarında profesyonel şekilde özel malzeme ile hizmet sağlıyor, tüm bu alan ve konularda mükemmel temizliğin güvencesini veriyoruz.

Yaptığımız Çalışmalar

Bal Profesyonel Temizlik şirketi olarak, her zaman aldığımız işe tam vaktinde başlıyor ve yine söz verdiğimiz zamanda bitiriyoruz. Kurumsal yapımız nedeniyle asla işte gecikme, başka zamana bırakma ya da erteleme gibi sorunlara imkan tanımıyoruz. Yapılacak temizlik öncesi sizin istek ve arzularınızı alarak, bu kapsamda yaptığımız planla temizlik hizmetini veriyoruz.

Temizlik yapılacak her alanda, o yere özgü malzeme kullanarak, başka alana geçmeden önce eldiven, galoş, bone, kullanılan bez, kova gibi ekipmanlarımızı değiştiriyoruz. Bu sayede hijyen konusunda sahip olduğumuz titizliği çalışmamızın her alanına yansıtıyoruz.

Temizlikte Kullandığımız Ürün ve Malzeme

Bal temizlik olarak, temizlik malzemesi anlamında, tüm dünyada bilinen markalı ve çok kaliteli ürünleri tercih ediyoruz. Bu malzemelerde en dikkat ettiğimiz husus insan sağlığına ve doğaya dost olma özellikleri oluyor. Sunduğumuz tüm hizmetlerimizde ekonomik yönden doğru ve uygun fiyatlandırma yaparak, hizmet sunduğumuz müşterilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz.

Paylaş
WhatsApp