Ofis Temizliği Şirketi

Ofis Temizliği Şirketi olarak uzun yıllardır sektörde hizmet vermekteyiz. Ofis temizliği şirketleri İstanbul Anadolu yakasında özellikle çok sayıda mevcuttur. Hizmet almak için hemen arayın.

Kültürel gelişimin ekonomi ile paralel gittiği bir dönemde sektör haline dönüşen temizlik işleri alanında gerekli bir hizmet vermektedir. Ev, ofis, iş yeri, kafeterya, inşaat temizliği gibi pek çok alanda hizmetler sektörün oluşmasında belirleyici etkenler oluşturur. Bu alt başlıklardan biri olan ofis temizliği firmamız tarafından verilen hizmetler arasındadır. Firmamız günün şartlarına bağlı gelişen bu sektörde hizmet veriyor. Hizmetlerini temizlik ile ilgili olabilecek her alanda başarılı şekilde sürdüren firmamız temizlik şirketi olarak 7/24 faal olarak çalışır.

Ofis Temizlik Şirketi Hizmetleri

Bünyesinde temizlik konusunda yeterli bilgi ve birikim sahibi elemanlar ile çalışan firmamız aynı zamanda temizlik işlerinde gerekli tüm araç ve malzemeye sahiptir. Ofis niteliğinde olan sağlık kabinleri, küçük veya büyük ofisler, danışmanlık hizmet ofisleri, dershane, avukatlık ofisi ve benzeri tüm ofis özelliğindeki mekanların temizliğini başarılı bir şekilde yapan firmamız hizmetleri verilen hizmet kapsamında ücret mukabilindedir.

Yapılan Temizlik

Firmamızdan talep edilen ofis temizlik hizmetleri kısmi veya genel olarak yapılır.

  • Ofis genel temizliği
  • İnşaat halindeki ofis temizliği
  • Cam kapı temizliği
  • Wc ve banyo temizliği
  • Koltuk halı temizliği
  • Zemin temizliliği
  • Duvar temizliği
  • Garaj temizliği

Bu temizlik hizmetleri dışında periyodik şekilde ofis temizliği hizmetleri de firmamız tarafından sunuluyor.

Kir ve kötü kokulardan arınma

İnsan sağlığı açısından temizliğin ne kadar önemli bir kavram olduğu biliniyor. Kullanılan tüm malzemelerin zaman içerisinde rutin temizliği yapılmadığı takdirde ortaya çıkan kötü koku ve mikropların insan sağlığına verdiği zararlar bazen ölümcül sonuçlara yol açabilmektedir. Bunun için yaşam alanlarından biri olan ofislerin temizliğine gerekli hassasiyeti göstermek gerekir. Firmamız gerek hijyen gerekse temizlik konusunda yeterli deneyime sahiptir.

Yılların biriktirdiği nem, is, sigara kokusu, döküntü, kir, pas, toz, leke, görünen veya görünmeyen mikroorganizmalar, parazitler gibi görüntü kirliliğini ortadan kaldıran firma elemanlarımız mis gibi temiz ortamın anahtarını size vermenin rahatlığını sağlar. Ferah ve sağlıklı bir ortamda çalışma olanağı isteyenler için firmamız tercih edilmelidir.

İletişim

Firmamız güçlü kadrosu ile uzun zamanlardan beri sektörde başarılı bir şekilde devam ediyor. Firmamız misyon ve vizyonu temiz yaşam alanları ve temiz çevre ile canlı sağlığını güçlendirmek.

Bu misyon ve vizyonla canı gönülden çalışan firmamız hizmetlerinden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli. Hizmet talep edilen mekana belirlenen zaman diliminde ulaşılarak yerinde temizlik işlemi yaparak kısa zamanda ferah bir ortam sunarak hizmetimizi tamamlarız.

Paylaş
WhatsApp