Profesyonel Ev Temizlik Şirketleri

Profesyonel Ev Temizlik Şirketleri  hizmetleri ve Profesyonel Ev Temizliği arasında yer alan Bal İstanbul Temizlik Şirketi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Ev temizlik işlemleri amatör çalışanlara bırakılmayacak kadar önemli bir konudur. Bal Temizlik şirketi olarak alanında profesyonel çalışma sistemine sahip, deneyimli ve ihtiyaca göre çözümler üretebilen bir firmayız. Firmamızdan, yüksek kalite standartlarında ev temizliği, daire temizliği ve villa temizliği gibi hizmetleri güvenle alabilirsiniz. Tüm temizlik işlemlerinde görev alan personelimiz sabit çalışanımız olarak eğitimli ve profesyoneldir.

Profesyonel Ev Temizlik Şirketleri Olarak Çalışma Şeklimiz

Bal Temizlik olarak, sürekli ya da günlük temizlik hizmetlerini sağlamaktayız. Yedi gün temizlik hizmeti veren firmamız ayrıca 7/24 iletişime açıktır. Çalışan kadromuz, sabit, temizlik alanında belge sahibi ve profesyoneldir. Sizin istekleriniz doğrultusunda temizlik yapılması istenen alanların temizliğini noksansız şekilde yapıyoruz.

Sürekli hizmet yanında, saatli, yarım gün ya da tam gün gibi geçici süreli hizmette sunuyoruz. İsteğinize göre dilerseniz malzeme sağlayarak hizmet verirken, dilerseniz sizin temin edeceğiniz ürünler ile de çalışabiliyoruz. Her türlü alan için ayrı bez ve kova kullanımına dikkat ediyor, hijyen şartlarını ön planda tutuyoruz.

Profesyonel Ev Temizlik Hizmetleri

Yaşam alanlarınızı tam anlamıyla temizleyerek, ışıldayan pırıl pırıl mekanlar sunmak daima hizmet felsefemizi oluşturur. Bu kapsamda ev temizliğinde sunduğumuz hizmetin kapsamı şu şekildedir;

Öncelikle tüm istek ve arzularınız dikkatle dinlenilerek verilecek hizmetin kapsamı tam olarak çizilir, Temizlik yapılacak ev ya da alana galoş, özel temizlik terliği, eldiven ve bone gibi ekipmanlar ile girilir, Cam temizliği için tüm cam ve çerçeveler iç ve dış taraftan temizlenir.

Mutfak temizliği özel malzeme ile eksiksiz yerine getirilir, Banyo temizliği, küvet, duşa kabin, batarya ve fayanslar derz aralıkları da dahil özel malzemesi ile temizlenir, Genel toz alma ve zemin temizleme işlemi kapsamında, tüm masa, dolap, kapı, aydınlatma üniteleri gibi eşyalar temizlenir, zemin temizliği yapılır, Duvar temizlikleri eksiksiz yapılır, İsteğe göre özel malzeme ile koltuk, halı, perde temizlikleri yapılır.

Yaygın çalışma ağımız ile alanlarında tecrübeli geniş çalışma kadromuz sayesinde arzu ettiğiniz kadar temizlik personeli tahsis edebiliyor ve mükemmel temizliği vaat ediyoruz.

Profesyonel Ev Temizliği Çeşitleri

Bal Temizlik şirketi olarak, eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği, inşaat ya da onarım sonrası temizlik, villa ya da konak temizliği gibi her tür alanda profesyonel temizlik hizmeti sunuyoruz. Zamanında işe başlama ve zamanında son verme ilkelerimiz kapsamında şirketimiz hizmetlerinde gecikme, erteleme, başka güne bırakma gibi sorunlarla asla karşılaşmazsınız.

Profesyonel Ev Temizliğinde Kullanılan Malzeme

Profesyonel temizlik şirketi olarak, kullandığımız temizlik malzemelerinde, anlaşmamız bulunan dünyaca tanınmış kaliteli ve markalı ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede hem temizlik konusunda yüksek verim alıyor hem de sağlığa ve doğaya dost malzeme ile çalışmış oluyoruz. Fiyat konusunda ise daima müşterilerimizi düşünüyor ve son derece uygun fiyatlandırma yapıyoruz.

Paylaş
WhatsApp